אודות

יהודי לא מפסיק לחפש…

הנפש שלנו נמצאת בתנועה מתמדת של חיפוש. אנו תרים אחר משמעות, מחפשים את התובנות שמתחבאות בין המילים, מבקשים את ה' ולא מפסיקים להביט סביב – וגם פנימה אל תוך הלב.

ברוכים הבאים לספריית אשל כפר חב״ד

אתר ספריית אשל כפר חב״ד משמש בית לספרי יהדות ומוצרי יודאיקה, באתר תוכלו למצוא את כל מה הנפש מחפשת, ספרי יהדות וחסידות לכל הגילאים והקהלים, מוזיקה יהודית ומוצרי יודאיקה איכותיים.

היום, כל אחד יכול למצוא

בעולם שבו כולם מחוברים כל הזמן וקניות און-ליין הם דבר יומיומי, הבנו שאין שום סיבה שגם תשמישי קדושה וחוכמה יהודית לא תהיה נגישה בקלות ובנוחות. אם בעבר חוסר ההיכרות וחוסר ההבנה היוו מחסום לחלק מהקונים – אצלנו בספריית אשל כפר חב״ד הכל זמין, ברור ונוח, במיוחד בשבילכם.

חוויית קנייה ושירות ללא פשרות

אנו מחפשים לא מהיום… מאז הקמת "יריד החסידות" אנו עוסקים בשיווק ספרים ומוזיקה יהודית, ברשת ומחוצה לה. שנים ארוכות בתחום ועבודה מול עשרות אלפי לקוחות מרוצים בארץ ובחו"ל סייעו לנו להקים מערך לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר. ההזמנות מתקבלות למערכת המתקדמת שלנו, המוצרים נארזים באופן מוקפד, נשלחים באמצעות חברות השילוח המובילות ומגיעים אליכם תוך זמן קצר. שביעות הרצון של הלקוחות גבוהה מאוד והם נותנים בנו אמון שוב ושוב – ועל כך תודתנו!