שאלות נפוצות

מגוון ספרי יהדות וחסידות לכל הרמות והקהלים – גברים ונשים, מבוגרים וילדים; תשמישי קדושה; מוזיקה יהודית ומוצרי יודאיקה איכותיים! בקרוב נעלה לאתר עוד מאות ספרי קודש ומוצרי יודאיקה… מוזמנים לחזור אלינו
בהחלט, וברמה הגבוהה ביותר. כדי שהכסף שלך יהיה בטוח יותר, אנו סולקים אשראי באמצעות Icredit העומדת בתקן האבטחה המחמיר PCI DSS level-1.
ניתן לפרוס כל קנייה ל3 תשלומים.
הודעה אוטומטית תישלח לתיבת האי-מייל שלך מיד עם ביצוע ההזמנה. אם מסיבה כלשהי לא קיבלת את ההודעה, יש לפנות אל שירות הלקוחות שלנו ואנו נטפל בנושא מיידית.
מיד כשתתקבל ההזמנה במערכת תישלח אליך הודעת אי-מייל אוטומטית. אנו גם ניידע אותך באי-מייל נפרד כאשר המשלוח יצא לדרך. בנוסף, באפשרותך לראות תמיד את סטטוס ההזמנה באזור האישי שלך.

אנו נארוז את המוצרים בצורה קפדנית ונשלח אותם לביתך באמצעות חברת המשלוחים צ'יטה, במהלך יריד י"ט כסלו מחירי המשלוחים הם 44 ש"ח עבור כל 16 כרכים. המחיר יופיע בצורה ברורה בעת ההזמנה.
אם אינך מעוניין לחכות למשלוח, תוכל לבחור באופציית האיסוף העצמי בבחירת סוג המשלוח בסוף ההזמנה, ולאחמ"כ לאסוף את הזמנתך מיד עם קבלת הודעת אי-מייל שהיא מוכנה, בתיאום מראש.
כתובתנו: רח' פלוטיצקי 11, ראשון לציון.
תושבי חו"ל ראו פירוט בעמוד הבא: https://www.eshel.co.il/מדיניות-משלוחים/

אנו מתחייבים שההזמנה תגיע אל ביתך עד 7 ימי עסקים! בפועל, מרבית המשלוחים מגיעים הרבה לפני כן. בזמן היריד ייתכנו עיכובים עד ל7 ימי עסקים נוספים.
ניתן לבטל את הקנייה ולהחזיר את המוצר עד 14 ימים מקבלתו, בניכוי של 5% מסכום העסקה או 100 ₪ – הנמוך מביניהם. במקרים שבהם חברת האשראי גובה מאתנו עמלה על ביטול העסקה, היא תקוזז מדמי ההחזר. חשוב לדעת! אם סיבת ההחזרה הינה פגם במוצר או אספקת מוצר שונה מזה שהזמנת, הביטול הינו ללא שום עלות ושום עמלה. את המוצר ניתן להביא למשרדינו, בכתובת: רח' פלוטיצקי 11, ראשון לציון ניתן גם להשתמש בשירותי המשלוח שלנו, ואנו נקזז את דמי המשלוח מדמי ההחזר. מרגע הגעת המוצר אלינו, נדאג להחזיר לך את כספך בהקדם.